Sac fiber lazer kesici avantajları

Sac fiber lazer kesici avantajları

 

 

Sac metal, metal işlemede kullanılan en önemli formlardan biridir ve çeşitli şekillerde kesilip bükülebilir. Fiber lazer kesicinin uygulanması, sac şekillendirme verimliliğini büyük ölçüde geliştirir, genel olarak, sac şekillendirme ihtiyacı bir çok işlemden geçer: kesme, kesme ve bükme şekillendirme. Sacların en önemli işlemlerden biri olarak kesilmesi, kesme verimliliği ve hassaslık çok önemli bir rol oynamaktadır.

Üç tip geleneksel sac kesme metodu vardır: kesme yatağı kesme, lazer kesim ve delme kesme, burada metal sac kesiminde fiber lazer kesim makinesinin aşağıdaki avantajları vardır.

1. ilk kesme kesme, sözde kesme kesme genişleme şekil uzunluğu ve genişlik boyutları şeklini kesmek kesme kesme olduğunu.

2.Laser kesme, lazer kesim makinesinin kullanımıyla, demir plaka parçasındaki bir şekli kesmektir.

3.Delme işlemi, bir metal levha tabakasını bir pres ve bir prese monte edilmiş bir kalıp arasına yerleştirerek gerçekleştirilir. Zımba ve kalıp sertleştirilmiş çelikten yapılmış ve aynı şekildedir.

Fiber metal sac lazer kesim makinesi, kesme işlemini gerçekleştirerek, bir kerf oluşturmak için CNC kontrol yoluyla, lazer eriyik plaka malzemesinin yüksek ısı kullanın. Lazer kesiminin faydaları basit, yüksek hassasiyet, hızlı kesim, yüksek verimliliktir. Buna ek olarak, kesme deseni kısıtlamaları, malzemeyi kurtarmak için otomatik düzen, kesici kenar pürüzsüzlüğü, düşük işleme maliyeti, sac lazer kesim makinesi, geleneksel kesme ve kesme ekipmanlarını yavaş yavaş geliştirecek veya değiştirecektir.

 

 

 

alüminyum lazer kesim,alüminyum lazer kesim fiyatları,boru lazer,boru lazer kesim,boru profil lazer kesim,bystronic lazer kesim makinası fiyatları,cnc demir kesim,cnc kesim makinası fiyatları,cnc kesim metal,cnc lazer fiyatları,cnc lazer kesim,cnc lazer kesim fiyatları,cnc lazer kesim makinası,cnc lazer kesim makinası fiyatları,cnc lazer makinesi,cnc lazer metal kesim makinası fiyatları,cnc metal kesim,cnc metal kesim fiyatları,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.